Established 1999

RELIGIA DECYDENTA

14 kwiecień 2021

Walka o czystość w Kościele

Jest to książka o podziemiu homoseksualnym w Kościele Katolickim, od góry do dołu, zwanym Lawendową Mafią. 

Autor dowodzi, że kliki homoseksualne występują w Kościele wszędzie: począwszy od Stolicy Apostolskiej, kończąc na seminariach duchownych i zwykłych parafiach. Wymienia przy tym konkretne nazwiska księży i hierarchów, którzy nie tylko kryli duchownych homoseksualistów, ale i ich awansowali, co w efekcie odbijało się na dyskryminacji „księży uczciwych”, pomijanych świadomie przy awansach.

Czytelnik ma okazję poznać nazwiska tropicieli afer, znanych też w naszym kraju. Chodzi tu zwłaszcza o kolejnych papieży. Ostatnie dni przyniosły odgłosy szeregu afer homoseksualno-pedofilskich, w które są zamieszani kolejni, ważni duchowni.

Autor zastanawia się w książce nad charakterem i przyczynami postępowania rzeczonych duchownych konstatując, że ci duchowni „żyją w innym świecie i nie jest to świat Kościoła”.

W założeniu, jest to książka pióra ks. Dariusza OKO, choć pierwsze rozdziały tej książki napisali dwaj współpracownicy autora: ks. Marek Drzewiecki i ks. Robert Skrzypczak, a także wybitny publicysta katolicki Paweł Lisicki, którzy potwierdzili istnienie „homoseksualnej mafii” w Kościele, działającej bez żadnych skrupułów, a zaangażowani w nią hierarchowie bronią do końca swojego imperium zła. Ta mafia działa przede wszystkim w krajach Zachodu, oraz w USA, a Kościół w Polsce „wydaje się być mniej sparaliżowany”, niż w tamtych krajach.

Autor łączy homoseksualizm z pedofilią, która też ma być homoseksualna. Racja, ale w przeważającej skali. Jednakże ostatnio jest coraz więcej relacji o przypadkach pedofilii, które dotyczyły małych dziewczynek, gwałconych przez duchownych.

Autor poddaje krytyce ruch LGBT, stanowiący ideologiczne tło homoseksualizmu, przypomina o nakazie eliminowania z procesu kształcenia duchownych osób, które mają skłonności homoseksualne.

Jest to unikalna książka, pióra znanego zwolennika „normalności” w Kościele katolickim, walczącego o wyeliminowanie „lawendowej mafii” z jego szeregów.

                                                                                              Jacek Potocki

Ks. Dariusz OKO. „Lawendowa mafia. Z papieżami i biskupami przeciwko homoklikom w Kościele”. Wydawnictwo „AA”, Kraków 2020, str. 357

W wydaniu nr 233, kwiecień 2021, ISSN 2300-6692 również

 1. THRILLER DECYDENTA

  Prawda i fikcja
 2. DECYDENT GLOBTROTER

  Małe jest piękne
 3. FILOZOFIA I DYPLOMACJA

  Wojna w Afganistanie
 4. KRYMINAŁ DECYDENTA

  Jarocin, tym razem bez festiwalu
 5. BIBLIOTEKA DECYDENTA

  Banita
 6. HISTORIA DECYDENTA

  Hetman
 7. ALBA LACH HERITAGE

  Sean Connery i Polska
 8. RELIGIA DECYDENTA

  Walka o czystość w Kościele
 9. DECYDENT POLIGLOTA

  Zgłębiamy angielski
 10. GÓRALKI. KONKURS

  Pyszna radość! Pokaż ją!
 11. OPOWIADANIE

  Własna wersja Żabiego Króla
 12. WIATR OD MORZA

  Ład
 13. HISTORIA DECYDENTA

  Zabójstwo prezydenta
 14. WIERSZOWNIA DECYDENTA

  Rada Durnia i Debila
 15. DECYDENT GLOBTROTER

  Nasza Stolica
 16. CO SIĘ W GŁOWIE MIEŚCI

  Zachwiana równowaga
 17. HISTORIA DECYDENTA

  Zamordowany patriota
 18. WIATR OD MORZA

  Alternatywy 4
 19. ALBA LACH HERITAGE

  Pola Nadziei (Fields of Hope)
 20. EWOLUCJA MORALNOŚCI

  Meandry pamięci