Established 1999

MILKPOL CZARNOCIN

17 czerwca 2020

Docenieni przez prezydenta

Milkpol Czarnocin jednym z Laureatów Krajowych w kategorii Firmy.

Prezeski spółki Milkpol: Aleksandra Świerczyńska i Magdalena Gałwa z parą prezydencką

Ostatnie miesiące pokazały, że nawet w dobie nadprodukcji żywności mogą się pojawić problemy z… zaopatrzeniem. W Polsce tego problemu nie było, głównie dzięki temu, że nasi producenci stanęli na wysokości zadania, nie tylko nieprzerwanie dostarczając swoje produkty do hurtowni i sklepów, ale też wspierając lekarzy i innych pracowników służby zdrowia.

Najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu zostali uhonorowani podczas uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. Marka Czarnocin, której właścicielem jest spółka Milkpol, została jednym z Laureatów Krajowych w kategorii Firmy.

W trakcie uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim 3.06.2020 r., prezydent Andrzej Duda podziękował wyróżnionym za dawanie przykładu innym gospodarzom i przedsiębiorcom, a także za zapewnianie bezpieczeństwa żywnościowego. Podkreślił, że na początku pandemii dzięki polskim producentom nikomu nie zabrakło żywności. Zapewnił, że są twórcami pozytywnych przemian w skali nie tylko swojego regionu, ale również całego kraju.

Marka Milkpol Czarnocin znalazła się wśród Laureatów Krajowych w kategorii Firmy. Jest to nagroda specjalna Dyrektora Generalnego KOWR (Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa) Grzegorza Pięty.

oznor

Aleksandra Świerczyńska wśród laureatów

Nagroda to wyraz uznania za kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania, dzięki którym przemysł rolno-spożywczy staje się nowoczesny, konkurencyjny, z perspektywami na przyszłość. Przedstawiciele firmy odebrali dyplomy, puchar i gratulacje z rąk prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezes firmy, pani Aleksandra Świerczyńska, odebrała również dodatkowe wyróżnienie: Medal „Zasłużony dla rolnictwa”.

Konkurs AgroLiga jest organizowany od 1993 roku.  Od 2008 roku Honorowy Patronat nad Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP. Laureaci konkursu, zarówno szczebla krajowego, jak i wojewódzkiego, stają się symbolem przedsiębiorczości i gospodarności w polskim rolnictwie oraz agrobiznesie. W ogólnopolskim finale uczestniczyli zwycięzcy konkursów regionalnych.

Produkty marki spożywczej Czarnocin powstają dzięki naturalnym składnikom najwyższej jakości. Wykorzystują świeże mleko pochodzące z lokalnych gospodarstw. Są bogate w białko, wapń, witaminy i mikroelementy. W ich produkcji nie stosuje się konserwantów, chemicznych dodatków, syropu glukozowo-fruktozowego. Celem pracowników firmy jest zatrzymanie w gotowych produktach jak największej liczby cennych składników zawartych w naturalnym mleku. Fakt ten potwierdzają certyfikaty, które są gwarancją wysokiej jakości.

Zespół IMR advertising by PR jest dumny z osiągnięć Pań Prezes Aleksandry Świerczyńskiej i Magdaleny Gałwy oraz Pani Renaty Karwas i Pana Michała Koperskiego dostrzeżonych przez Prezydenta RP, a wyrażonych w nagrodach AgroLigi.

W wydaniu nr 223, czerwiec 2020, ISSN 2300-6692 również

 1. WIARA DECYDENTA

  To nie sekta
 2. FILOZOFIA I DYPLOMACJA

  Polska broń atomowa
 3. KRYMINAŁ DECYDENTA

  Tuż przed wojną
 4. HISTORIA DECYDENTA

  Radziecki kraj-raj
 5. MILKPOL CZARNOCIN

  Docenieni przez prezydenta
 6. THRILLER DECYDENTA

  Sekta i Martwi
 7. RELIGIA DECYDENTA

  Samotny sternik Kościoła
 8. CO SIĘ W GŁOWIE MIEŚCI

  Honor jednostronny
 9. WIATR OD MORZA

  Wizjoner
 10. HISTORIA DECYDENTA

  Ukraińcy na Lubelszczyźnie