Established 1999

GÓRALKI NA WAKACJACH

2 lipiec 2021

Pyszna radość

Wafelki Góralki są znane zwolennikom słodkich przekąsek dających pozytywną energię i codzienną radość z życia. Rodzina wafelków nieustannie się powiększa. Oto wafelki Góralki: mleczne, z czekoladą, peanut butter, orzechowe, nugatowe i kokosowe – te są oblewane polewą czekoladą obwodowo, a nie ze wszystkich stron.

Na lato polecają się Góralki Nagie (bez polewy czekoladowej): extra kakaowe, kremowo waniliowe oraz edycja limitowana – krem cytrynowy. Supernowością limitowaną są Oryginał Góralki Hot Chocolate.

Trzy odważne Góralki udały się na wakacje: Góralki Nagie Krem Cytrynowy, Góralki Nagie Kremowa Wanilia i Góralki Nugatowe.

GÓRALKI NAGIE KREM CYTRYNOWY

 Kwaśny grymas, kwaśny uśmiech? A może uśmiech słodki, cytrynowy!

Tak, to możliwe. Cytrynową pyszną radość wyciśniecie z kremu cytrynowego, rozdzielającego warstwy wafelków Góralki Nagie Krem Cytrynowy.

Intensywnie smakowity krem cytrynowy w połączeniu z chrupkością ciemnego wafelka, to nie do przecenienia orzeźwiająca przekąska podczas wakacyjnej podróży, aktywnego wypoczynku czy – po prostu – leniuchowania.

Te wafelki potrafią być zwodnicze. Ale nie martwcie się. Wszystkie stany letniej aktywności lub nieważkości są do zaakceptowania.

I pamiętajcie jeszcze o jednym: kremowo cytrynowe wafelki nie są oblane czekoladą. Chrupiąc, nie będziecie musieli wykonywać ekwilibrystyki, aby nie pobrudzić palców.

Spieszcie się. Limitowana letnia edycja wafelków Góralki Nagie Krem Cytrynowy zniknie tak szybko, jak kończące się wakacje.

GÓRALKI NAGIE KREMOWA WANILIA

W czasie wymuszonego pandemią braku przyjaciół, Góralki Nagie Kremowa Wanilia możecie zjeść sami. Ale uważajcie! Wafelek przekrojony jest wzdłuż na dwie części – zaprasza do podzielenia się z domownikami lub towarzyszami wędrówki.

Kremowe nadzienie o smaku wanilii powoduje, że wafelek Góralki Nagie Kremowa Wanilia rozpływa się w ustach. A jako rarytas do gorzkiej kawy?

Zanim sami sprawdzicie, podpowiemy o odczuciu z własnego doświadczenia: smakowitość, odprężenie, przypływ złotych myśli, powrót chęci do nauki i pracy.

Dwa wafelki w jednym opakowaniu znakomicie sprawdzają się także jako przegryzka na spacerze czy w podróży. Nie są oblane czekoladą, więc nie brudzą palców podczas chrupania.

GÓRALKI NUGATOWE

Czy wiecie, co to takiego nugat? I z czym się go je? Otóż nugat, to masa przygotowana z syropu gotowanego z miodem, wymieszana z rozdrobnionymi orzechami włoskimi, migdałami lub innymi oraz pianą z białek. Bywa też z dodatkiem kakao, a we Francji z lawendą.

W Polsce mamy Góralki Nugatowe z dodatkiem prażonych orzeszków  arachidowych i migdałów. Pięć wafli przełożonych czterema warstwami masy nugatowej dają nie tylko niepowtarzalny smak, ale również wartość odżywczą pozwalającą na zaspokojenie głodu na dłuższy czas.

Góralki Nugatowe wyróżniają się w rodzinie tym, że masa nugatowa przełożona jest czekoladowymi wafelkami, a całość oblana polewą czekoladową wyłącznie po obwodzie. Możecie je wziąć na imprezę, do szkoły, do pracy, bo chrupiąc nie pobrudzicie rąk.

I co jeszcze istotne? Ładne, estetyczne, kolorowe opakowanie z wizerunkami głównych składników – zachęcające do kupna.

wafelkigoralki.pl.

 

W wydaniu nr 236, lipiec 2021, ISSN 2300-6692 również

 1. DECYDENT SPRZEDAJE

  Biurka i szafy
 2. LEKTURY DECYDENTA

  Ustawa 447 - zagrożenie
 3. FILOZOFIA I DYPLOMACJA

  Sąsiedzi i sojusznicy
 4. BIBLIOTEKA DECYDENTA

  Arystokrata polskiej rozrywki
 5. RELIGIA DECYDENTA

  To może być ostatni papież Zachodu
 6. LEKTURY DECYDENTA

  Trudne lata
 7. WIATR OD MORZA

  Wyciskacz łez i nie tylko
 8. WIERSZOWNIA DECYDENTA

  Cnoty za płoty
 9. THRILLER DECYDENTA

  Intryga i miłość
 10. ALBA LACH HERITAGE

  Mistrz Ignacy Tłoczyński
 11. LEKTURY DECYDENTA

  Co nas czeka?
 12. BIBLIOTEKA DECYDENTA

  Niepodłączony telefon
 13. DECYDENT GLOBTROTER

  Dwa piękne i bogate kraje
 14. GÓRALKI NA WAKACJACH

  Pyszna radość
 15. WIATR OD MORZA

  Drugi potop szwedzki
 16. SHERLOCK HOLMES WRACA

  Za sprawą Anthony`ego Horowitza