Established 1999

IMR ADVERTISING BY PR

13 grudnia 2012

Śniadanie z Duchem Bielucha

Serki Bieluch z wizerunkiem ducha na opakowaniu są znane niemal powszechnie. Ale dlaczego nie są zajadane? Z niewiedzy, jakie skarby odżywcze zawierają. Śniadanie prasowe w IMR advertising by PR odsłoniło zalety Ducha Bielucha.

Najszerzej rozpoznawalny jest serek naturalny Bieluch, ale należy też wiedzieć, że jego rodzinę tworzą serki smakowe: ze szczypiorkiem, czosnkiem, ziołami oraz z papryką, pomidorami i chili.


 


„Wszystkie nasze Bieluchy mają w składzie tylko mleko i bakterie mlekowe. Powstają w procesie ultrafiltracji, czyli specjalnej, zaawansowanej technologii membranowej, dzięki której zachowane są absolutnie wszystkie białka znajdujące się pierwotnie w mleku, również najcenniejsze białka serwatkowe, zwykle tracone w innych metodach wytwarzania” – przekonywał Janusz Mojak, wiceprezes Spółdzielni Mleczarskiej BIELUCH z Chełma.


 


Najwięcej możliwości kompozycyjnych stwarza Bieluch naturalny. Można do niego dodawać niemal wszystko, czego „smakowa” dusza zapragnie – miody, dżemy, wszelkie owoce, orzechy, płatki śniadaniowe…


 


„Delikatny, gładki, kremowy, bez cukru, konserwantów, sztucznych zagęstników i stabilizatorów serek Bieluch może być śmiało spożywany przez dzieci, kobiety w ciąży i osoby z nietolerancją laktozy, bowiem zawiera tylko śladowe ilości tego związku. Pozwolę sobie dodać, iż nasz ser jadł Jan Paweł II. Podczas pobytu w Wadowicach papież wyraził życzenie spróbowania najlepszego polskiego sera. Spełniliśmy życzenie wysyłając Bielucha drogą lotniczą” – podkreślała Agnieszka Lenart z działu marketingu SM BIELUCH.


 


Wymienione powyżej atuty serków Bieluch nie byłyby możliwe do osiągnięcia, gdyby nie powstawały z mleka najwyższej jakości, pochodzącego z najczystszego regionu Polski.


 


„Współpracujący z naszą spółdzielnią rolnicy mają idealne warunki środowiskowe do produkowania czystego, nieskażonego mleka. Od wschodu jest to dorzecze rzeki Bug, od zachodu dorzecze Wieprza, od południa mamy Roztocze, a od północy graniczymy z Polesiem. To tereny obfitujące w bujne i czyste łąki. Ciągły rozwój i nieustająca dbałość o jakość to motto naszej spółdzielni od chwili jej założenia, czyli od 1929 roku” – mówił prezes SM BIELUCH Waldemar Skibiński.


 


Oświecona mądrymi wykładami brać dziennikarska została ugoszczona śniadaniem.


 


„Układając nasze autorskie menu śniadaniowe, do wszystkich potraw wykorzystaliśmy serki marki Bieluch. Oto nasze śniadanie: bieluchowo-łososiowy tort kanapkowy, kugel z makaronu z Bieluchem, kurczak z owocami otulony bieluchowym sosem, sałatka makaronowa z serkiem Bieluch z papryką, pomidorami i chili, sałatka z serkiem Bieluch o świąteczno-cynamonowym aromacie, surówka z cykorii z Bieluchem, pomidory Bieluchem wypełnione. Na deser podaliśmy: babeczki Bieluchowe, pucharek Ducha Bielucha i ciasteczka Duszki Bielucha” – podsumowała Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

W wydaniu nr 133, grudzień 2012 również

 1. DLA SNOBÓW KONESERÓW

  7.000 złotych za kieliszek whisky - 27.12
 2. ASPIRACJE POLAKÓW DO BOGACTWA

  Luksusowe inwestycje - 18.12
 3. INSTYTUT SPRAW PUBLICZNYCH

  Polityka bez kobiet - jak to zmienić? - 17.12
 4. IMR ADVERTISING BY PR

  Śniadanie z Duchem Bielucha
 5. ALIOR BANK

  Budowanie imperium - 13.12
 6. SLOGANY REKLAMOWE

  Namawiają, lansują, sprzedają - 13.12
 7. IMR Z HIMALAYA HERBALS

  Kosmetyki z natury - 10.12
 8. NIEZŁA SZTUKA (5)

  Nie lubię myśliwych - 8.12
 9. GRUPA KAPITAŁOWA AZOTY TARNÓW

  Nienowa nazwa, nowe problemy - 7.12
 10. PARADOKS SPÓŁEK WYDOBYWCZYCH

  Złote robaki zarabiają, a akcje spadają - 7.12
 11. EXXON MOBIL PROGNOZUJE

  Jaka będzie energia przyszłości - 5.12
 12. RANKING MENEDŻERÓW

  Nagrodzony Maciej Kossowski - 5.12
 13. BIBLIOTEKA DECYDENTA

  Agatha Christie
 14. O EUROPIE W LIMOGES

  Jaka przyszłość europejskiego modelu politycznego? - 4.12
 15. DECYDENT SNOBUJĄCY

  Poniedziałek, 31.12 – Wspólnota polska
 16. SZTUKA MANIPULACJI

  Kukułcze jajo - 3.12
 17. SIŁA POLITYKI

  Dukaty noworoczne - 31.12
 18. I CO TERAZ?

  Nie tylko słowa - 4.12